Nebojte se přihlásit! Své nastavení můžete kdykoliv později změnit.

Chcete-li vědět o nově publikovaných kazuistikách a dalších novinkách z Gastronenterologie-online jako první, stačí z nabídky zvolit položku "Přihlásit".

Potřebujete čas na rozmyšlenou? Zvolte tlačítko „Později“ a my se vám připomeneme později.
Jsme skoro hotovi! Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek, stačí už jen kliknout na „Povolit“.

Jak celý projekt funguje?

Krok za krokem

Krok 1 - Vložte dotaz

Popište lékařský případ, který chcete konzultovat, nezapomeňte na věk pacienta, všechna vyšetření a závěry z nich, stanovení diagnózy i průběh dosavadní terapie. Na závěr prosím formulujte konkrétní dotaz pro kolegium. Při popisu případu ani v přílohách nepoužívejte osobní údaje pacienta. Neuvádějte ani komerční názvy léčivých přípravků či zdravotnických prostředků (pokud to není nezbytné). Váš dotaz k léčebnému postupu publikujeme na webových stránkách zcela anonymně a slouží pro účely edukace.

Zobrazit návod

Krok 2 - Vyčkejte na konzultaci odborníků

Děkujeme, že jste při vložení dotazu vyplnili vaše osobní údaje. Díky nim máme možnost ověřit, že jste skutečně lékař. Nemusíte se ale bát, Vaše jméno ani pracoviště nikde nezveřejňujeme a nikomu nesdělujeme. Neznají je ani členové odborného kolegia. Po ověření všech údajů je Váš dotaz předán odbornému kolegiu, vyčkejte prosím na jeho reakce.

Zobrazit návod

Krok 3 - Přečtěte si odpověď

Všichni členové odborného kolegia si Váš dotaz již přečetli a doufáme, že Vám poskytli potřebné odpovědi na Vaše dotazy. Budeme velice rádi, pokud nám za čas dáte vědět, jak Vám rady pomohly. Jistě i všichni členové kolegia rádi uvidí, že jejich zkušenosti a názory znamenaly pomoc a úlevu pro Vás i Vaše pacienty.

Zobrazit návod